Textil a odevy – ponuka

Na stránke www.nasivkysk.promotextil.eu, (klikni na odkaz) Vám ponúkame rôzny textil či už pracovný alebo na bežné nosenie, ktorý si môžete objednať. Tieto výrobky si môžete objednať a využívať tak ako ich na stránke vidíte alebo Vám ich ozdobíme výšivkou alebo reklamným logom Vašej firmy, menom, nejakým vzorom a podobne. Fantázii sa medze nekladú.

Či si môžete objednať len jednu vec? Napríklad vinársku zásteru, ktorú chcete využívať vo svojej vínnej pivnici. Môžete, avšak nezabudnite, že tento textil je prvotne určený na reklamné vyšívanie a teda vo väčšom množstve. Preto pri objednaní jedného kusu tovaru si buď priplatíte za dopravu alebo ak jednoducho vyčkáte pokým príde väčšia dodávka tovaru a tým sa cena dodatočného prepravného zníži alebo sa nebude účtovať. V tomto prípade bude účtované len bežné poštovné aké je uvedené tu na našej stránke.

Prečo je to tak?  Iste chápete, že všetok tovar uvedený na www.nasivkysk.promotextil.eu nemôžeme mať skladom, nakoľko našou hlavnou náplňou je vyšívanie a nie predaj textilu v e-shope, preto je potrebné tento textil objednávať.

POZOR!  Pri objednávke firmou, ktorá si napríklad objedná aj vyšívanie sa toto poštovné neúčtuje. Vtedy účtujeme len cenu textilu podľa cenníka na našej stránke a ceny dohodnutej za vyšívanie. To platí aj pri súkromných osobách.


Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa